Parantez E-Ticaret

Profesyonel E-Ticaret.


ecommerce

Parantez E-Ticaret Sistemi, Parantez CRM üzerine inşa edilmiştir. Parantez CRM' deki Satış, Pazarlama ve Satış Sonrası Hizmetler modüllerinin tüm özelliklerini kullanabilmesiin yanında Parantez E-Ticaret Sistemi bir e-ticaret sitesinde olması gereken tüm özellikleri barındırmaktadır.

Yazılım Çözümleri konusunda uzman kadromuz ile E-Ticaret süreçlerinizde size özel çözümler geliştiriyoruz.


Etkili satış yapın


Müşterileriniz artık çok daha bilgili olduklarından, satın alma kararlarını daha siz onlarla bağlantı kurmadan alıyorlar. Satış ekibinizin bu yeni müşteri yolculuğuna alışması, müşterilerle daha derin ilişkiler kurarak tüm etkileşimleri daha kişisel hale getirmesi gerekiyor. Parantez CRM ile e-ticaret süreçleriniz yeniden tasarlamanıza yardımcı oluyoruz.

Her yerde özen gösterin.


Sosyal ağlar ve mobil, müşterilerin hizmet beklentilerini dönüştürdü. Müşteriler web, sosyal ağlar, mobil ve telefon ortamları genelinde kalite ve kendi koşullarına göre kişiselleştirilmiş hizmet bekliyor. Parantez CRM ile müşterilere istedikleri zaman ve istedikleri kanaldan onları ilgilendiren, kişiselleştirilmiş hizmetler sunarak uzun süreli müşteriler edinebilirsiniz. Satış görevlilerinizin harika bir müşteri hizmeti sunabilmeleri için ihtiyaç duydukları her şeyin ellerinin altında olmasını sağlayın.