Microsoft CRM Çözümleri

Daha akıllı pazarlama yapın.


marketing

Pazarlama her zaman olduğundan daha hızlı bir şekilde değişiyor. Pazarlamacılar müşteri yolculuğunun daha büyük bir kısmını ellerinde tutuyorlar ve bir yandan harika deneyimler sunmak için müşterilerle yeni kanallar üzerinden yeni biçimlerde ilişki kurarken bir yandan da pazarlama yatırımlarının sonuçlarını izleyebilmeleri gerekiyor.

Microsoft Dynamics CRM konusunda uzman kadromuz ile Satış, Pazarlama, Satış Sonrası Destek ve Bayi süreçlerinizde size özel çözümler geliştiriyoruz.


Etkili satış yapın


Müşterileriniz artık çok daha bilgili olduklarından, satın alma kararlarını daha siz onlarla bağlantı kurmadan alıyorlar. Satış ekibinizin bu yeni müşteri yolculuğuna alışması, müşterilerle daha derin ilişkiler kurarak tüm etkileşimleri daha kişisel hale getirmesi gerekiyor. Microsoft Dynamics CRM ile satış bölümünüzü bu yeni müşteri yolculuğuna göre yeniden tasarlamanıza yardımcı oluyoruz. Satış temsilcileriniz hedefe odaklanabilir, müşterileri daha çabuk kazanabilir ve daha çok satış yapabilir.

Her yerde özen gösterin.


Sosyal ağlar ve mobil, müşterilerin hizmet beklentilerini dönüştürdü. Müşteriler web, sosyal ağlar, mobil ve telefon ortamları genelinde kalite ve kendi koşullarına göre kişiselleştirilmiş hizmet bekliyor. Microsoft Dynamics CRM ile müşterilere istedikleri zaman ve istedikleri kanaldan onları ilgilendiren, kişiselleştirilmiş hizmetler sunarak uzun süreli müşteriler edinebilirsiniz. Satış görevlilerinizin harika bir müşteri hizmeti sunabilmeleri için ihtiyaç duydukları her şeyin ellerinin altında olmasını sağlayın.